שירותי מייל

Exchange Online הוא שירות ענן המחליף את שרת הדואר הנפוץ בעולם Microsoft Exchange.
השירות לוקח את המידע המנוהל בתוכנת הOutlook ומשדרג לו יכולות אירגוניות ופונקציונליות שימושית ומתקדמות, כמו סנכרון לטלפונים חכמים, שיתוף יומנים, גיבוי מידע, עבודה על מספר תחנות קצה בסנכרון מלא וכלים רבים נוספים. כיצד עובד Exchange Online?
סנכרון תמידי בין תחנות הקצה לשרת הExchange מבטיח שהמידע שלכם יהיה תמיד זמין ומעודכן מכל מקום: מחשב במשרד ובבית - סנכרון מלא מול Outlook המקומית. כל שינוי מיד מעודכן בכל תחנות הקצה האחרות.
טלפון חכם וטאבלטים - סנכרון דרך הרשת הסלולרית ו/או רשת אלחוטית דוחף ומסנכרן באופן מיידי כל מייל או פגישה וכל שינוי אחר.
הסנכרון מבוצע למול האפליקציות המובנות במכשיר ולא כגלישה לאתר. דרך דפדפן האינטרנט - גישה דרך ממשק הדפדפן (Internet Explorer, Chrome..) מאפשרת גישה למידע מכל מחשב המחובר לאינטרנט exchange online מה המשמעות של סנכרון מידע?

סנכרון מידע עובד כעדכון דו-כיווני בין השרתים לתחנות הקצה אם פתחתם מייל בOutlook בבית, כשתפתחו את הOutlook במשרד תראו את המייל כנקרא. אם הוספתם או מחקתם איש קשר בטלפון השינוי מיד יעודכן לשרת ותוך שניות בודדות יופיע גם בכל שאר המקומות. אם תייקתם מייל, מחקתם פגישה, עדכנתם קטגוריה, משימה או פתקה...
כל שינוי באופן מיידי מסתנכרן בזמן אמת לכל תחנות הקצה שלכם. מה התועלות של עבודה עם Exchange? גישה למידע מכל מקום (המשרד הנייד) לא משנה אם אתם בבית, במשרד או בתנועה, אם אתרם בארץ או בחו"ל - אתם תמיד מחוברים למידע העסקי שלכם.
שיתוף יומנים חכם אפשרות לניהול, צפייה ותיאומי פגישות חכמים בין עובדי הארגון. זימון פגישה שבעבר דרש מהמזכירה עשרות שיחות טלפון ארוכות נעשה היום תוך שניות. שיתוף מידע שיתוף מידע פנים ארגוני, החל מרשומות אנשי קשר, יומנים, ואפילו תיקיות מייל. אבטחת מידע המידע שלכם שמור על שרתי Microsoft ובתחנות הקצה, השרתים מנוהלים ומתוחזקים 24/7

  • אימייל עסקי עבור הדומיין שלכם.
  • אימייל במכשירים ניידים, בכל מקום ובכל זמן!
  • אחסן, קבל גישה ושתף מסמכים, תמונות, קטעי וידאו ומוסיקה בשטח אחסון בענן.
צור עמנו קשר לתיאום פגישה