אבטחת מידע-סקר סיכונים

כל הפתרונות תחת קורת גג אחת

חברת AACC מערכות מתמחה בביצוע סקר סיכונים למטרת מיפוי פרצות אבטחה בארגונים. כידוע, המידע בארגונים חשוף לפרצות וסכנות רבות, החל מאיומים, זליגת מידע, גניבות מידע וכו’, ועל כן ביצוע סקר סיכונים מקדים מאפשר לתכנן היטב את המשאבים לאבטחת המידע, על מנת למפות את כל סיכוני האבטחה בארגון.

כיום כל ארגון מקטן ועד גדול, נאלץ להתמודד עם אתגרי אבטחה מורכבים בביצוע פעילויות בסיסיות כדוגמת פתיחת קבצים, שליחת מיילים, מצגות וכו’. כל אלה עשויים לחשוף את המידע היקר לסיכונים העלולים לפגוע קשות בארגון, ואף לגרום להשבתתו. זו הסיבה שצוות AACC מערכות ממליץ לבצע בכל תקופה מסוימת סקר סיכונים אשר נועד למפות את כלל החשיפות מפני סכנות, כמו גם להגביר את המודעות בקרב העובדים ומנהלי הארגון.

היתרונות שלנו בביצוע סקר סיכונים וסייבר

  • צוות החברה מבצע הערכה מדויקת ויעילה של כלל הסיכונים.
  • בדיקה מקיפה של כלל הסיסמאות לתוכנות השונות.
  • בתהליך ביצוע הסקר, צוות החברה מתייחס למוקדי הסיכון הגבוהים.
  • בניית תוכנית שנתית יעילה.
  • מתן מענה מקיף לכל הדרישות והתקנים הדרושים.
  • מתן פתרונות חסכוניים ויעילים.

בתום ביצוע סקר סיכונים, צוות החברה מגיש דו”ח מפורט של כל הסיכונים וההמלצות, על מנת לבצע תיקון של כלל הליקויים. זכרו! סקר סיכונים יסייע בזיהוי הסכנות וצמצום משמעותי של נזקים עתידיים לארגון!

לייעוץ ומידע נוסף על שירות סקר סיכונים, התקשרו אלינו עוד היום >>>

אבטחת מידע

עשוי לעניין אותך:

סקר סיכונים
אבטחת מידע

מבדקי חדירות לעסקים

מבדקי חדירות לארגונים חברת “AACC מערכות” מתמחה בביצוע מבדקי חדירות לארגונים. השירות ניתן על ידי מומחי אבטחת מידע, המבצעים בדיקת

fortigate
אבטחת מידע

FORTIGATE

ייעוץ והטמעת מוצרי FORTIGATE חברת “AACC מערכות” מתמחה בתחום אבטחת מידע ומשווקת מורשית של מוצרי האבטחה FortiGate,  מבית חברת פורטינט

יצירת קשר מהיר : :