הקמת משרדים

חברת “AACC מערכות” מתמחה בהקמת תשתיות תקשורת למשרדים, ופועלת מתוך ההבנה שתשתיות התקשורת הן האלמנט החשוב ביותר בכל ארגון ובכל סדר גודל. הקמת התשתיות נעשית עוד בשלב תכנון המשרד וכוללת מתן נקודות ודגשים לאדריכל האמון על הפרויקט, בהיבט של נקודות הרשת הדרושות ויישומן בחלל המשרד. תכנון מקדים יאפשר לתשתיות להעביר מידע בדרך אפקטיבית ולמנוע תקלות ועיכוב בהעברת המידע.

לאיכות התשתיות יש השפעה רבה על ההתנהלות הארגונית, ולכן צוות החברה נכנס לתמונה כבר בתהליך הקמת המשרד, על מנת לייצר בסיס חזק שישפיע על איכות התקשורת הפנים והחוץ ארגונית. בשלב הקמת המשרד, צוות החברה מתכנן הייטב את תשתיות האינטרנט והרשת האלחוטית, הכבילה, את מצלמות האבטחה, המרכזייה, תקשורת המדפסות ועוד.

השירות הניתן בתהליך הקמת המשרד

מקימים חברה חדשה?​
עוברים משרדים?​
משדרגים וגדלים?​
התשתיות לא מספקות?​
הקמת תשתיות תקשורת​ – אנו פועלים איתכם כדי לאפיין את הצורכים הייחודיים לכם, נבנה תוכנית תקשורת ומחשובית להתחלת עבודה קלה וחלקה.
ניהול פרוייקטים​ – מעבר משרדים הינו אירוע לא פשוט, מצד אחד יש צורך בהמשכיות עסקית מצד אחד והשלמת פרוייקט מעבר המשרד מצד שני. AACC תנהל את הצד התקשובי במעבר המשרד.​
קישוריות סניפים – גדלים? מזל טוב, AACC תנהל ותבצע הגדלת משרדים או קישוריות בין סניפים ע”ג סיב אופטי או אל חוטי.
תקשורת IP – העסק גדל? הצרכים השתנו? AACC מתמחה בתכנון פריסת תשתיות IP : מצלמות, מחשבים, טלפוניה,WIFI וכו’
p2p

עשוי לעניין אותך:

Optical
תשתיות תקשורת

סיבים אופטיים

פתח קריאה סיבים אופטים חברת “AACC מערכות” מתמחה בייעוץ והטמעת סיבים אופטיים בארגונים, ומאפשרת להם ליהנות מקדמת הטכנולוגיה ולייעל את

p2p
תשתיות תקשורת

חיבור סניפים

חברת “AACC  מערכות” מתמחה במתן שירותי תשתיות תקשורת מקצה לקצה, ובין היתר שירות חיבור סניפים על ידי ספקי תקשורת מובילים.

map
תשתיות תקשורת

אחזקת תשתיות תקשורת

תשתיות התקשורת הן הלב הפועם בכל ארגון ותפקידן לתמוך בכלל מערכות המחשוב, ולספק רשת אינטרנט תקינה, ולכן חברת “AACC מערכות”

יצירת קשר מהיר : :