חיבור סניפים

חברת “AACC  מערכות” מתמחה במתן שירותי תשתיות תקשורת מקצה לקצה, ובין היתר שירות חיבור סניפים על ידי ספקי תקשורת מובילים. בעידן המודרני, ארגונים מאיישים סניפים מרובים במיקומים גאוגרפיים שונים וזקוקים שכולם יעבדו בסנכרון זה עם זה, לדוגמה לראות את אותם קבצים, לתקשר זה עם זה בצורה מאובטחת, מרכזיות טלפון מאוחדות, להתחבר למערכות שונות יחד וכו’. שירותי חיבור סניפים מרוחקים מאפשרים לקבל פתרונות תקשורת אחידים ולייעל את ההתנהלות העסקית.

צוות החברה מונה מומחי תשתיות תקשורת אשר מעניקים מגוון פתרונות יצירתיים לאיחוד בין סניפי הארגון, תוך מתן דגש על פתרונות חכמים וחסכוניים שיהוו עוגן איתן בהתנהלות הארגון. השירות נעשה באמצעות כלים מתקדמים של תשתיות בזק ומותגים נוספים.

מה אנחנו מציעים במסגרת השירות?

  • ייעוץ להתאמת הפתרונות הטובים ביותר לחיבור בין סניפים.
  • הטמעת הטכנולוגיות והמערכות הדרושות.
  • מגוון פתרונות לבחירה ללא תלות בשרתים.
  • אפשרות להעברת קבצים ושיתוף משאבים בין הסניפים.
  • מתן שירותי תמיכה מהירים ומקצועיים.

 

צוות AACC  מערכות” מונה בעלי מקצוע מומחים בתחום, המתאימים לכל ארגון את הטכנולוגיות והמערכות המדויקות בהתאמה אישית. החברה עובדת עם מגוון ספקים ומותגים מובילים, המאפשרים להגיע לרמות ביצוע גבוהות וליהנות מתקשורת מהירה ויעילה בין כל סניפי הארגון.

לייעוץ ופרטים נוספים על שירותי חיבור סניפים, פנו אלינו עוד היום >>>

p2p

עשוי לעניין אותך:

Optical
תשתיות תקשורת

סיבים אופטיים

פתח קריאה סיבים אופטים חברת “AACC מערכות” מתמחה בייעוץ והטמעת סיבים אופטיים בארגונים, ומאפשרת להם ליהנות מקדמת הטכנולוגיה ולייעל את

p2p
תשתיות תקשורת

הקמת משרדים

חברת “AACC מערכות” מתמחה בהקמת תשתיות תקשורת למשרדים, ופועלת מתוך ההבנה שתשתיות התקשורת הן האלמנט החשוב ביותר בכל ארגון ובכל

map
תשתיות תקשורת

אחזקת תשתיות תקשורת

תשתיות התקשורת הן הלב הפועם בכל ארגון ותפקידן לתמוך בכלל מערכות המחשוב, ולספק רשת אינטרנט תקינה, ולכן חברת “AACC מערכות”

יצירת קשר מהיר : :