סיבים אופטיים

סיבים אופטים

חברת “AACC מערכות” מתמחה בייעוץ והטמעת סיבים אופטיים בארגונים, ומאפשרת להם ליהנות מקדמת הטכנולוגיה ולייעל את תהליך העברת המידע בארגון. סיבים אופטיים נמצאים בחזית הטכנולוגיה ומאפשרים לקבל תקשורת מהירה ללא כל מגבלת מרחק וללא צוואר בקבוק. טכנולוגיית הסיבים היא דיגיטלית ולא אנלוגית, ולכן היא מאובטחת יותר, מכיוון שאינה פולטת קרינה וכך לא ניתן לגלות את המידע המועבר. צוות AACC” מערכות” מלווה ארגונים לאורך כל תהליך, ומעניק שירותי ייעוץ, תכנון והתקנת הסיבים באתר הלקוח. החברה עובדת עם המותגים הגדולים ביותר כדומת פרטנר, סלקום וכו’, ומבצעת בדיקה מקדימה להיתוך הסיבים האופטיים בהתאמה מלאה לצרכי הארגון העכשוויים והעתידיים.

הכירו את תהליך העבודה שלנו:

קצת על היתרונות של סיבים אופטיים

סיבים אופטיים לא בכדי הם הפופולריים ביותר בעולם, והם מחליפים בגאווה את סיבי הנחושת הישנים. הסיבים מאפשרים שימוש לטווחים ארוכים, אין כל צורך בהגברה לשיפור הקליטה, רוחב הפס גדול באופן משמעותי, כך שניתן להעביר מידע באופן מהיר. כמו כן, ניתן להשחילם בקלות רבה גם במקומות מורכבים, מכיוון שקוטרם קטן יותר. הם אמינים יותר, מאובטחים יותר ואינם רגישים למים ולחות.

Optical

עשוי לעניין אותך:

p2p
תשתיות תקשורת

חיבור סניפים

חברת “AACC  מערכות” מתמחה במתן שירותי תשתיות תקשורת מקצה לקצה, ובין היתר שירות חיבור סניפים על ידי ספקי תקשורת מובילים.

p2p
תשתיות תקשורת

הקמת משרדים

חברת “AACC מערכות” מתמחה בהקמת תשתיות תקשורת למשרדים, ופועלת מתוך ההבנה שתשתיות התקשורת הן האלמנט החשוב ביותר בכל ארגון ובכל

map
תשתיות תקשורת

אחזקת תשתיות תקשורת

תשתיות התקשורת הן הלב הפועם בכל ארגון ותפקידן לתמוך בכלל מערכות המחשוב, ולספק רשת אינטרנט תקינה, ולכן חברת “AACC מערכות”

יצירת קשר מהיר : :