כל הפתרונות תחת קורת גג אחת

בחירת שרת,מחשב,מערכת מידע או הכנה לפרוייקט דורשת ידע מקצועי ועדכני המאפשר לרוכש לקנות בדיוק את הציוד או המפרט או השירות אותו הוא צריך תוך צמצום עלויות וייעול מקצועיות. בחברתינו, אנחנו מעמידים לרשותכם אנשי מקצוע שידעו להמליץ בדיוק על הציוד אותו אתם צריכים, תוך התחשבות בצרכי העסק ובצרכים שלכם.

תהליך בחירת שרת או סקירת מערכות בייחוד בפעם הראשונה, עלול להיות תהליך קשה ומסובך. מידע שתמצאו באינטרנט עלול להתגלות עד מהרה כמיושן או לא אטרקטיבי ספציפית לחברה שלכם. בגלל ההתקדמות האדירה המאפיינת את תחום המחשוב – היכולת והעוצמות של השרתים משתנות בכזאת מהירות שפעולות שפעם היו זקוקות לקבוצת שרתים היום יכולות להתבצע על גבי שרת אחד.

לדוגמא: כיוון שלא כל היועצים יודעים לתת את המענה המורכב, לקוחות רבים מעדיפים לרכוש שרת עם עודף עוצמה כדי לא “להיתקע”. כתוצאה מכך מוצאים את עצמם לעיתים רבות עם שרת יקר, כאשר בעצם היו יכולים להשתמש באותו הסכום לרכישת שני שרתים קטנים יותר כאשר אחד מהם יכול לשמש כשרת חירום בעת תקלה, או, לחלופין, להתקין שרת ווירטואלי שנותן מגוון אפשרויות ויכולות רחב יותר משרת הרגיל.

טכנאי השירות המקצועיים של חברתינו מתמחים בשינויים המתרחשים בעולם המחשוב, ובמקביל מכירים לעומק את עולם הצרכים של הלקוחות השונים’אתם מוזמנים ליהנות מייעוץ מקצועי שיאפשר לכם לבחור את השרת”השירות,מערכת המידע המתאימה בדיוק לעסק שלכם ייעוץ מחשוב מקצועי ואיכותי שמאפשר לכם לעבוד בראש שקט.

צמצום עלויות והתקדמות בטכנולוגיות המוצעות בשוק ייעול העבודה עם שירותי ענן חדישים בדיקות אבטחת מידע ותקינות המחשוב בארגונכם התאמה בין עוצמת מחשב לצרכי הלקוח התאמה והקמה של רשתות תקשורת לפי צרכי העסק התאמה של מערכת המחשוב לצרכי הלקוח בחירת מחשב על ידי מומחים במטרה שהציוד לא יתיישן בשנים הקרובות