אופיס 365 OFFICE

aacc - שירותי מחשוב לעסקים | שירותי ענן | שרתים וירטואלים | הקמת משרים | גיבוי | תוכנות אופיס | אבטחת מידע | מצלמות

כשמדובר באופיס עבור חברות וארגונים, ישנם שירותי ענן מסוימים המחייבים אתכם להתייעץ תמיד עם מומחים. אמנם שירותי הענן ניתנים על ידי מיקרוסופט, אך הם יושבים על תשתיות מקומיות בארץ, ויש מי שיספק לכם שירותי ענן ותמיכה, אבטחת מידע וליווי תמידי.

באמצעות מיקרוסופט, ניתן לגשת לקבצים שלכם ולמידע מכל מקום בעולם עם WIFI ובכל זמן, ואלו בעצם שירותי ענן הניתנים על ידי מיקרוסופט ויושבים על תשתיות שונות שממוקמות בעולם. כשאתם בוחרים חברת מחשבים המספקת שירותי תמיכה וענן, גיבוי ואבטחה, כדאי לוודא כי מדובר בחברת מחשבים שמסוגלת לספק לכם שירותים מקצועיים ביותר, פתרון תקלות בזמנים מהירים, בקרה מתמדת על איתור באגים ועוד. בחרתם בחברה המספקת גם תמיכה לאופיס 365 ומייעדת עבורכם תשתיות ושרתים חזקים? מצוין, אור ירוק על חברת מחשבים מקצועית.

תמיכת שירותי ענן OFFICE 365

חברת AACC מספקת פתרונות מחשוב ותמיכת אופיס 365 מאז שנת 2011 (השנה בה אופיס 365 הושקה לציבור), אך פועלת בתחום פתרונות מחשוב מאז שנת 1997. במשך 22 שנות מתן סיוע ומתן פתרונות מתקדמים למחשוב העסק, חברת AACC למדה להבין כי מהירות התגובה של טכנאי המחשב משפיעה רבות על אלמנטים שונים בתוך העסק. דרך השפעה ישירה על מערכות המחשוב של העסק ועד להשפעה על הלקוחות, קיימים שלל תרחישים שיכולים לגרום לנזק כלכלי לבית העסק, החברה או הארגון.

שירות תמיכת מחשבים לעסק עשוי לכלול ייעוץ, תמיכה וליווי, תיקון תקלות ואיתור באגים של כלל המערכות הממוחשבות בבית העסק. השליטה בדרך כלל מתבצעת מרחוק, וניתן לקבל גם תמיכה עבור אופיס 365 לחברות  וגם לארגונים גדולים.

אופיס 365 – שירותי ענן ותמיכה

אופיס 365 היא בעצם תוכנה הכוללת בתוכה שירותי ענן שונים, המצריכים לפעמים גם תמיכה מרחוק על ידי מומחים. לא פעם, אנשים מבקשים לגשת למידע שלהם, אך נתקלים בכל מיני תקלות שמצריכות תמיכה. היות ותמיכת מיקרוסופט מסורבלת מאין נשוא (כשהיא מתבצעת באופן בינלאומי), וגם סביר להניח שייקח לכם הרבה זמן לקבל תשובה על התקלה שדיווחתם, אתם בעצם בוחרים בחברת מחשבים ישראלית ועתירת ניסיון שתספק לכם שירותי תמיכה לOFFICE 365.

צוות חברת AACC תמיד עם היד על הדופק, ומנסה לאתר עיכובים חשודים בתהליכי העברות מידע, דואג לאבטחת המידע שלכם, מנגיש עבורכם את מה שאתם צריכים בזמן שאתם צריכים ועוד.

 

יצירת קשר מהיר : :

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור