גיבוי ענן שירות מחשוב מושלם

Storage-Backup

אין ספק, היו ימים בהם היינו צריכים להגיע למשרד בשעת לילה מאוחרת בכדי לאתר כל מיני מסמכים. כיום, שירותי גיבוי ענן ניתנים בכדי שתוכלו לעבור בכל מקום בעולם, כל עוד יש לכם WIFI  זמין. גיבוי ענן, זה בעצם שמירה ואבטחה של המידע שלכם בשרתים חיצוניים, אך זמינים עבורכם תמיד. לרוץ למשרד בכדי לאתר מידע? לא קיים כבר.

רוב החברות והארגונים, כיום כבר משתמשים בשירותי ענן הניתנים על ידי חברות מחשבים מומלצות. חברת מחשבים מומלצת המספקת פתרונות מחשוב, גיבוי ואבטחה, היא חברה שתמיד תוודא כי הכול מתנהל כמו שצריך להתנהל, שאין באגים במערכות וכדומה. יחד עם זאת, ליווי ותמיכה ניתנים מרחוק ובמהירות, תוך שאתם כלל לא מתעסקים עם טכנאים מחשבים המתזזים אצלכם מתחת לשולחן ומסביבו, בין המחשבים ובין העובדים. כיום? תמיכה ניתנת מרחוק. חברת AACC – פתרונות מחשוב מתקדמים לעסק, תמיד תהיה שם בכדי לוודא שהכול מתנהל על מי מנוחות, בכדי להקטין את הסיכוי להגיע לשעת צרה. הקפידו לבחור חברת מחשבים מומלצת לתמיכה לעסק, היות וחברת מחשבים שמבינה מה היא עושה, תעשה תמיד הכול בכדי לוודא מניעה של תקלות לפני שהן מתרחשות. AACC  – הקדמת תרופה למכה במערכות הממוחשבות של העסק.

אבטחת מידע בענן – ספק מחשוב לעסק

כאשר מדובר על מידע רגיש ואפילו על מידע שאינו מאופיין ככזב, מומלץ תמיד לוודא שאתם בוחרים נכון, בחרו חברת אבטחת מידע שמסוגלת לדאוג עבורכם לאבטחת מידע מקסימלית. כיום, ישנו היבט שחייבים לקחת בחשבון, וזה ריגול תעשייתי.

ריגול תעשייתי כיום מתבצע גם באמצעות מחשבים והאקינג (פריצת סייבר), כך שאם אתם מאתרים חברת מחשבים המספקת שירותי גיבוי ענן (אחסון המידע שלכם), וודאו שהיא גם מספקת לכם שירותים מקצועיים של אבטחת מידע בענן. חברת AACC עובדת עם חומות האש המתקדמות ביותר כיום בשוק, ושירותי הענן של AACC מאושרים על ידי תקן  IOS 2018 לאבטחת מידע.

שירות מייל בענן – שרתים וירטואליים חזקים ומהירים

תוכלו לאחסן את כל המידע אצלנו בשרתים, לגשת למייל שלכם ולמידע מכל מקום בעולם, לקבל תמיכה, שירות וליווי לכל האורך ועוד. הצוות של חברת AACC ממוקד מטרה ברורה, והיא ווידוא התנהלות תקינה ומהירה של המערכות הממוחשבות שלכם.

הצוות של AACC פועל מרחוק, ומספק לכם פתרונות מחשוב מתקדמים לעסק, תמיכה וייעוץ בכל מה שקשור לפתרונות ענן, גיבוי מידע, אבטחה ועוד.

יצירת קשר מהיר : :

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור