Acronis גיבוי בענן

Acronis גיבוי ענן

מערך הפתרון השלם לניהול הארגון בענן פתרונות הענן של Acronis בשירות היעדים העסקיים שלך

AACC מערכות פותחת בפניך עולם חדש של הזדמנויות לטרנספורמציה דיגיטלית מלאה של הארגון שלך. עם טווח רחב של פתרונות מחשוב ענן, כל הנתונים שלך מנוהלים ביעילות חסרת תקדים, בגיבוי מלא ועם חומת אבטחה בצורה. כספקית רשמית בכירה וותיקה של Acronis, זמינים לך הטובים שבפתרונות הענן מבית חברה מובילה בתחום. יחד, נסייע לך לעשות את הצעד המכריע אל עבר ניהול מבוסס נתונים שיעניק לך יתרון בולט בתחרות בענף שלך.

לוקחים את הגנת הנתונים שלך אל השלב הבא

אנו ב-AACC מאמינים שללקוחות שלנו מגיע לא פחות מהמענה המתקדם והמקיף ביותר כדי להבטיח שהנתונים יקרי הערך שלהם יישמרו מכל משמר. כיום, כשאיומי הסייבר גוברים באופן מתמיד, המחויבות הזו נעשית קריטית מאי פעם. נכון להיום, Acronis היא אחת מהחברות המובילות בתחום פתרונות האבטחה בענן. מערך שלם של כלי אבטחה, גיבוי ושחזור והתאוששות מאסון יעניקו לך את המעטפת המלאה לשמירה על הנתונים, היישומים, המערכות והתהליכים שלך מפני התקפות סייבר, כשלי חומרה, אירועי אסון וטעויות אנוש.

פתרונות הגנת הסייבר של Acronis חורגים הרבה מעבר לפתרונות הסטנדרטיים בשוק ומכסים את כל חמשת הווקטורים החיוניים של הגנת הסייבר: אבטחה, נגישות, פרטיות, אימות הרשאות ובטיחות בשימוש בנתונים (SAPAS). גישה מקיפה זו מבטיחה שהעסק שלך יישאר מוגן לאורך כל הדרך, ממניעה ועד לתגובה מהירה לאירועים בזמן אמת.

ניהול יעיל מתמיד של היישומים שלך עם כלי הניהול בענן של Acronis

ניהול סביבות ענן היברידיות עשוי להיות מורכב מאין כמותו. כדי להבטיח שהמערכות שלך ישולבו בצורה חלקה עם כלי הענן החדשים שלך, Acronis מעמידה לרשותך פתרון ניהול וניטור חכם שמשתלב באינטגרציה מלאה עם טווח רחב של סביבות נפוצות בשוק. לצוות הניהולי שלך יתאפשר לנהל כל היבט בסביבות העבודה שלך, בין אם הן מקומיות או בענן, דרך ממשק נוח וידידותי אחד. החיסכון בזמן ובמשאבים עשוי להיות אדיר.

היתרון של AACC באספקת פתרונות הענן שלך

אנו מאמינים שפתרונות מחשוב איכותיים ויעילים, דורשים נכונות לנהל קשרים קרובים ולהכיר את הלקוחות שלנו לעומק. אנו מקדישים זמן ומאמצים כדי להבטיח שנאפיין במדויק את הצרכים התפעוליים והיעדים הארגוניים שלך. אלו הקווים המנחים שישמשו אותנו לכל אורך הדרך כשאנו בונים עבורך את חבילת הפתרונות האופטימלית ומבטיחים כי היא תשתלב באופן חלק במערכות הקיימות שלך. חברתינו מתמחה בשירותי IT מנוהלים, ושמה לרגילה את המקצועיות המחוייבת, לכן הצוות שלנו הוכשר הסמכות Gold על ידי Acronis, לספק, להתקין ולתחזק את פתרונות הענן שלהם. הסמכה זו הופכת אותנו לכתובת מקצועית מובילה ולשותפה עסקית בכירה של אחת מהיצרניות המובילות בשוק. זה הזמן לרתום את היתרון האדיר הזה לאסטרטגיה הארגונית שלך.

Acronis - Backup Service

למה כה חשוב להשקיע היום בפתרונות ענן?

בעלי עסקים רבים מתמיד מבינים כיום עד כמה תחזוקה נכונה של תשתיות המחשוב היא לא פחות מקריטית. פתרונות הענן מבטיחים לך המשכיות עסקית אמינה ורציפה, אבטחה אופטימלית וניהול יעיל מכל מכשיר, מכל מקום. זהו כלי אידיאלי לניהול פרויקטים בשיתוף פעולה ולייעול כולל של תהליכים תפעוליים הניצבים בליבת הפעילות שלך. לא משנה מהו אופי הארגון שלך, מה גודלו וכמה אנשי צוות הוא מעסיק, יש לנו את הידע והניסיון הנדרשים כדי להבטיח שכל היתרונות שמציעה Acronis לבעלי עסקים ימוצו בשירות היעדים שלך.

המשכיות עסקית בראש סדר העדיפויות

עומסי העבודה הגוברים והתחרות האינטנסיבית בעולם העסקים דורשת שנשמור על פעילות רציפה. כל השבתה בלתי צפויה, יכולה לעשות הבדל אדיר בהזדמנויות שיעמדו לרשותנו. פתרונות הענן של Acronis מאפשרת לך להיערך לטווח רחב של תרחישים, להגן על עצמך מפני אובדן והשחתת נתונים ולצמצם למינימום את אירועי ההשבתה הפוטנציאליים.

ייעול עלויות מקסימלי

הפלטפורמה החכמה המאפשרת לך לנהל שלל יישומים על ממשק גרפי נוח וחכם מאפשרת לך לנהל, לנטר, לשחזר ולהגן על הנתונים שלך בסביבה נוחה, באופן ריכוזי ובמינימום בזבוז זמן ומשאבים. דרך המערכת ניתן להקצות גישה לבעלי תפקידים, לנהל יישומים מרחוק ולאבטח נתונים ללא כל צורך בשימוש בשרתי VPN מסורבלים ומערכות ניהול הרשאות יקרות.

המענה השלם לפרטיות ואבטחת הנתונים

המערכת המקיפה לניהול הרשאות מבטיחה שהנתונים שלך יהיו זמינים בכל עת למשתמשים שהורשו לכך – ואך ורק להם. עם טווח רחב של פתרונות אבטחה, העסק שלך מקבל שכבת הגנה חיונית שתתרום משמעותית לשקט הנפשי שלך.

רוצה למצות את הפוטנציאל של העסק שלך עם תשתית ענן מקיפה ומתקדמת? המומחים של AACC מערכות מזמינים אותך להשאיר פרטים כאן עוד היום ואנו נחזור אליך בהקדם.

יצירת קשר מהיר : :

Acronis

עשוי לעניין אותך:

aacc - שירותי מחשוב לעסקים | שירותי ענן | שרתים וירטואלים | הקמת משרים | גיבוי | תוכנות אופיס | אבטחת מידע | מצלמות
שירותי מחשוב

שרתים

שרת- הלב של מערכת המחשוב שרתים הם לב ליבה של מערכות המחשוב בעסק, ולכן חברת AACC מערכות מספקת שירותי הקמת

שירותי מחשוב
שירותי מחשוב

שירותי מחשוב

שירותי מחשוב כוללים חברת AACC  מערכות מתמחה במתן שירותי מחשוב לעסקים,  חברות ומעניקה פתרונות מקצה לקצה, למגוון סקטורים בתעשייה, כדוגמת