מרכזיות בענן – מערכת טלפוניה מתקדמת ומוצפנת

what is a cloud pbx

כשמדובר בנושא של מערכות טלפוניה מתקדמות (מרכזיית IP), אין ספק כי עליכם לבחור בחברות מחשבים המספקות לכם אפשרויות אבטחת מידע, גיבוי ענן של שיחות טלפוניות חשובות שחשוב לכם להקליט ולשמור,  הצפנת שיחות ועוד.

בחרו תמיד בחברת מחשבים מומלצת, כזו המסוגלת לספק לכם את כל מה שצריך מבחינת תחזוקת המחשבים שלכם, שירותי הענן ועוד. אחד הדברים החשובים בבתי עסק, הם מרכזיות הענן, שהן בעצם מערכות טלפוניה בתוך העסק ומחוצה לו. כאשר בוחרים חברת מחשבים המספקת תמיכה למרכזיות IP בענן, יש צורך לוודא כי החברה משתמשת בשירותי ענן מקצועיים ומאובטחים, היות ולא פעם, אנשים דורשים לבצע שיחות מוצפנות, לשמור קבצים (שיחות מוקלטות למשל) ועוד. חברת AACC היא חברת פתרונות מחשוב מתקדמים לעסקים קטנים וגדולים. הצוות של AACC תמיד נמצא שם בכדי לוודא שמרכזיות ה-IP בעסק שלכם מוצפנות, מאובטחות והכול מתנהל כהלכה.

מרכזיה בענן – אבטחת מידע ופיצ’רים מעולים

יש צורך תמיד לוודא שהמרכזייה שלכם תקינה ואתם מקבלים את כל הפניות בזמן אמת, שאתם לא מחמיצים אף הזדמנות עסקית בעקבות מצבים בהם היה קושי מסוים להשיג אתכם (קורה בגלל תקלות במרכזיות IP) וכדומה. בכל מקרה בו אתם בוחרים בשירותי מחשוב מתקדמים, בדקו תמיד כי מדובר בחברת מחשבים מומלצת. חברת מחשבים מומלצת לתמיכה במרכזיה בענן וניהולה, היא חברה שתספק לכם לא פחות מאשר זמינות מלאה בכל עת.

ישנם הרבה פיצ’רים שניתן להשתמש בהם, ואנשים לפעמים משתמשים באפשרות של חיבור ישירות לגוגל כרום. חיבור מרכזיית IP ל-GOOGLE CHROME, בעצם תאפשר לכם להאיץ ולשפר תהליכי עבודה, היות ותוכלו לחייג בלחיצת עכבר על כל בית עסק. פיצ’ר מצוין נוסף, הוא למשל האפשרות להזין אוטומטית את הפרטים שלכם בכל מצב בו אתם נדרשים לעשות כך. ישנם מקרים רבים בהם צריך להזין פרטי עסק או פרטים אישיים בכדי לקבל שירות מסוים, וניתן לדאוג שזה יתבצע באופן אוטומטי.

מרכזיות IP גיבוי ענן מאובטח

לא מעט מידע מועבר במהלך היום כשאתם עסוקים עד מעל הראש, וחובה לבחור חברת מחשבים מומלצת ומקצועית, שתספק לכם גיבוי ענן מאובטח לחלוטין. שיחות טלפון הן לפעמים עדויות הכרחיות לכל מיני תהליכים משפטיים ו[או עסקיים, כך שחשוב לבחור חברת מחשבים אשר מקפידה לעבוד תחת תנאי האבטחה הכי מחמירים שקיימים. חברת AACC מספקת תמיכה למרכזיות IP ומגבה מידע תחת תקן IOS 2018.

יצירת קשר מהיר : :

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור