שירותי ענן AWS אמזון

חברת  “AACC מערכות” מעניקה שירותי ענן של אמזון – AWS, הנחשבים לפלטפורמה פופולרית ואיכותית. החברה היא ספקית מורשית של AWS, ומספקת שירות ייעוץ להתאמת השירותים, הטמעה ומתן שירותי תמיכה. באמצעות שירותי ענן AWS ניתן לייצר סביבת עבודה אפקטיבית ומאובטחת, הכוללת  גיבוי מידע בענן, שרתים וירטואליים, אחסון, שירותי דוא”ל, תחנות עבודה, בסיסי נתונים ועוד.

צוות “AACC  מערכות” מבצע אפיון מקצועי של צורכי הלקוח, על מנת להתאים את הפתרונות המדויקים לצורכי הארגון לטווח הקצר והארוך.  בין היתר, החברה מציעה ייעוץ והטמעת מערכות ניהול ובקרה של AWS, כולל הדרכה לשימוש במערכות.

מתקדמים לשירותי ענן AWS ונהנים מסביבת עבודה אפקטיבית!

גישה מהירה מכל מקום – שירותי ענן אמזון AWS מאפשרים להקים שרתים וירטואליים הנקראים EC2 במטרה לאפשר לכל עובד או אדם מורשה לקבל גישה מהירה ומאובטחת לכלל המידע הדרוש, מכל מקום ובכל זמן.

שירותי בסיסי נתונים – שרתי אמזון מאפשרים לעבוד עם שירותי בסיסי נתונים רלציוניים יחסיים, וכך לעבוד באופן גמיש, אלסטי ומאובטח, תוך מתן קישור לשירותי AWS נוספים.

גיבוי מלא לכל המידע בארגון – באמצעות שירותי ה- STORAGE של AWS תוכלו לרכוש שירותי אחסון בנפחים שונים ובהתאם לאופי הארגון ופעילותו, ולאחסן את הנתונים הרגישים של הארגון. ניתן כמובן לקבל גישה מהירה לכל המידע, כמו גם לבצע שחזור מהיר.

שירותי אחסון – באמצעות שירותי LIGHTSAIL של AWS ניתן לאחסן בענן אתרי אינטרנט באופן נוח ובטוח, תוך גיבוי המידע באופן תמידי.

aws

עשוי לעניין אותך:

aacc - שירותי מחשוב לעסקים | שירותי ענן | שרתים וירטואלים | הקמת משרים | גיבוי | תוכנות אופיס | אבטחת מידע | מצלמות
מחשוב ענן

שרת וירטואלי

פתח קריאה חברת “AACC מערכות” מספקת שירותי ייעוץ והטמעת שרתים וירטואליים לארגונים, ועובדת עם המותגים הגדולים בעולם, על מנת לייעל

עבודה מהבית, האתגרים והפתרונות
מחשוב ענן

עבודה מהבית, האתגרים והפתרונות

עבודה מהבית, האתגרים והפתרונות עבודה מהבית היא מושג שלאחרונה אנחנו שומעים הרבה, בעיקר בעקבות משבר הקורונה אשר אילץ רבים לעבוד

voice_assistant
מחשוב ענן

מרכזיה בענן

הצטרפו למהפכת מרכזיות ענן מרכזיות centrix בענן לעסקים הן פתרון המרכזייה החכם והמתקדם לעסק שלכם. למה לשלם על מרכזיה מורכבת