אנטי וירוס

אנטי וירוס אירגוני

כחלק מפתרונות מחשוב לעסקים, חברת AACC מערכות מספקת פתרונות אבטחה יעילים לארגונים, הכוללים תוכנות אנטי וירוס המגינה על כלל מערכות המחשוב בארגון. שגרת הפעילות בארגונים כוללת שליחת מיילים, הורדת קבצים, שימוש בכוננים חיצוניים, גלישה ועוד. כל אלה חשופים לסכנות ושלל וירוסים העלולים להשבית את המערכות בארגון, ובין היתר חשיפה לתוכנות ריגול וגניבת מידע.

התקנת אנטי וירוס מנוהל, הוא אחד הכלים היעילים ביותר להגנה מפני איומים ווירוסים הקיימים, בהם גם תוכנות ריגול לגניבת מידע. חשוב לנציין שתוכנות לגניבת מידע נפוצות מאוד, ועשויות לגנוב את המידע שברשותכם ואף לאפשר הצפנתו.

AACC מערכות  מספקת שירותי ייעוץ, ניהול ומכירת רישיונות לתוכנות אנטי וירוס מתקדמות ביותר, המאפשרות לשמור ביעילות על המידע הקיים בארגון ולמנוע נזקים חמורים. התוכנות אותן מספקת החברה בעלות רישיון, ובאפשרותן לזהות מבעוד מועד וירוסים הקיימים בארגון, לנקות אותם באופן מידי ובהמשך למנוע חדירה של וירוסים ותוכנות ריגול לכלל השרתים והמחשבים בארגון.

שירותי אנטי וירוס ארגוני כוללים את השלבים הבאים:

  • ייעוץ לבחירת אנטי וירוס ארגוני, בהתאם לאופי הארגון.
  • התקנה של התוכנה בכלל השרתים והמחשבים בארגון.
  • מתן שירותי תמיכה ותחזוקה.

כדאי לדעת כי שירות אנטי וירוס ארגוני אינו מסתיים רק בהתקנה, אלא דורש תחזוקה שוטפת הכוללת עדכונים, רכישת רישיונות למחשבים נוספים ומתן שירותי תמיכה בעת הצורך. זו הסיבה שצוות AACC מערכות אתכם גם לאחר ההתקנה ומספק שירותי תמיכה בעת הצורך.