הקמת רשתות

הקמת רשת מחשבים

חברת AACC מערכות מתמחה במתן שירותי מחשוב, בהקמת רשתות תקשורת, ועובדת עם ספקים בינלאומיים מובילים בתחום. הקמת רשתות תקשורת נעשית בהתאמה אישית לצורכי הארגון ופעילותו השוטפת, ובמטרה לאפשר למידע לזרום באופן יעיל יותר כדוגמת מיילים, הודעות, מצגות, העברות קבצים ועוד. בנוסף, השירות המקצועי יאפשר לעובדים מורשים לקבל גישה מהירה למידע הרצוי, דבר שישפר גם את המענה ללקוחות הארגון.

צוות החברה מונה אנשי תמיכה מיומנים ומקצועיים, המתמחים בהקמת רשתות תקשורת לעסקים בכל סדר גודל. שירות הקמת רשתות כולל חיבור של כלל מערכות המחשוב, השרתים והתוכנות יחד, על מנת שניתן יהיה להעביר נתונים בקלות ממקום למקום. המטרה היא לשפר ולייעל את הפעילות העסקית של כל ארגון מקצה לקצה.

היתרונות שלנו בתהליך הקמת רשתות תקשורת

 • התאמה אישית לצרכי הארגון
  צוות החברה מאפיין את צורכי הארגון ומתאים את רשת התקשורת המתאימה ביותר, תוך התמקדות  ברכיבים שונים, בנקודות החוזקה שלה והמאפיינים הארגונים הדרושים. נציין כי כל רשת תקשורת שונה מחברתה, ולכן אפיון מקדים יוביל לבחירה הטובה ביותר לטווח הארוך.
 • שירותי הגנה על המידע
  בנוסף להתקנת רשתות תקשורת, צוות החברה מקפיד לשמור על המידע מוגן, באמצעות התקנת אנטי וירוס והצפת מידע, על מנת שהמידע לא יהיה חשוף לעיניים עויינות. כמו כן, החברה מבצעת ניטור של המידע בכל תקופה מסוימת.
 • שירותי תמיכה מהירים
  כחלק מהשירות, חברת AACC מערכות מעניקה תמיכה טכנית מורחבת הכוללת תמיכה מרחוק או טלפונית לכל תקלה או בעיה. צוות השירות מונה מומחי סיסטם שיודעים לפתור כל תקלה במהירות האפשרית ולהחזיר במהירות את הארגון לפעילות. 
 • שירות ברמה הגבוהה ביותר
  AACC   מערכות  מקפידה על רמת שירות גבוהה, המגיעה לידי ביטוי בזמינות המרבית, ביחס האישי ובמתן פתרונות יצירתיים ומקצועיים לכל תקלה

תפרונות תקשורת מותאמים אישית

פתרונות P2P אלחוטי – קישור רשת אלחוטית בין בניינים להעברת מידע וחיבור בין חברות עד מרחק 2 ק”מ.

פתרונות גלישה לקניונים – פריסת WIFI במתחמי קניות,ניהול פורטל מידע וכמות משתמשים.

פריסת סיבים אופטים – קישור נקודות ע”י פריסת סיב אופטי באתר הלקוח , לקבלת מהירויות גבוהות במיוחד.

Gpon – פתרון רשת תקשורת מהירה ומתקדמת המבוססת על סיבים אופטיים מקצה לקצה לפריסה עד 20 ק”מ.

Cat7 – פתרון רשת תקשורת מהירה ומתקדמת המבוססת על נחושת לפריסה עד 100 מטר.

datacenter-switch

עשוי לעניין אותך: