מחשוב מרפאות

שירותי מחשוב למרפאות

חברת “AACC מערכות” בעלת התמחות ספציפית במתן שירותי מחשוב למרפאות, בהתאמה מלאה לצורכי המרפאה והלקוחות. לקוחות החברה ייהנו ממעטפת שירות, החל מייעוץ לבחירת המערכות המתאימות, דרך רמת התפעול וכלה במתן שירותי תמיכה מהירים ומקצועיים על ידי מומחי מערכות מידע.

רשת מחשבים תקינה הנה חיונית בארגונים ובמרפאות בפרט, וזאת לצורך מתן שירות יעיל ללקוחות כמו ניהול מערך תורים, לצורך נגישות המידע לצוות הרופאים והמטפלים ועוד. המטרה היא לאפשר לכל איש צוות בעל הרשאה לשלוף במהירות מידע, ומאידך להזין בקלות מידע על מטופלים. כמו כן, ישנה חשיבות רבה לגיבוי הנתונים, הרי ערכם לא יסולא בפז.

מערכות מחשוב שעובדות בשבילכם

כחלק מהשירות, החברה מקפידה לייצר פתרונות ממוקדים למרפאות, העונים על כל דרישות אבטחת המידע והרגולציה של חברות הביטוח למיניהן, כולל דגש על התממשקות לציוד רפואי כמו US, EMG, מערכות PACS  ועוד. בחירת המערכות נעשית על פי אופי המרפאה ובדגש על מערכות המשפרות באופן משמעותי את ניהול המידע והעבודה במרפאה.

התאמה מלאה לצורכי המרפאה

צוות היועצים של “AACC  מערכות”  מבצע אפיון מלא לצורכי המרפאה, ומעניק יחס אישי ונכונות לספק את מערכות המחשוב המתאימות לפעילות השוטפת של המרפאה, החל משירותי אינטגרציה המותאמים למערכות הקיימות או העתידיות, הטמעת פתרונות גיבוי בענן, ניהול ותחזוקה שוטפת של כלל המערכות בארגון, ניהול משתמשים והרשימה עוד ארוכה.

כיום חברתAACC   מערכות  מעניקה שירות מחשוב מתקדמים לעשרות מרפאות ברחבי הארץ, וצברה ניסיון רב ומוניטין בתחום, מה שמבטיח גם לכם שירותי מחשוב מתקדמים ומתן שירותי תמיכה מקצועיים. מערך התמיכה של החברה מונה מומחי מערכות מידע ותקשורת, המעניקים מענה מהיר ומקצועי, על מנת להמשיך במהרה את פעילות המרפאה.

בנוסף, AACC  מערכות פועלת בשיתוף פעולה עם קופת חולים “מאוחדת”, “מכבי” ובתי התוכנה המובילים כדוגמת “רפיד אימג” (Rapid Med) ,”דוקטורס” (Doctors), ו”קליקס” מבית “ראש טוב” במטרה לספק חווית משתמש רציפה לעבודה השוטפת של המרפאה.

Medical

עשוי לעניין אותך:

aacc - שירותי מחשוב לעסקים | שירותי ענן | שרתים וירטואלים | הקמת משרים | גיבוי | תוכנות אופיס | אבטחת מידע | מצלמות
שירותי מחשוב

שרתים

שרת- הלב של מערכת המחשוב שרתים הם לב ליבה של מערכות המחשוב בעסק, ולכן חברת AACC מערכות מספקת שירותי הקמת

שירותי מחשוב
שירותי מחשוב

שירותי מחשוב

שירותי מחשוב כוללים חברת AACC  מערכות מתמחה במתן שירותי מחשוב לעסקים,  חברות ומעניקה פתרונות מקצה לקצה, למגוון סקטורים בתעשייה, כדוגמת

עבודה מהבית, האתגרים והפתרונות
מחשוב ענן

עבודה מהבית, האתגרים והפתרונות

עבודה מהבית, האתגרים והפתרונות עבודה מהבית היא מושג שלאחרונה אנחנו שומעים הרבה, בעיקר בעקבות משבר הקורונה אשר אילץ רבים לעבוד